Львів (032) 298-85-22 вул. Смаль - Стоцького 1, оф. 210
Київ (044) 362-88-91 вул.Чорноморська 1
Одеса (067) 672-88-01 вул Фонтанська дор. 18

1€ = 0   16.01.2019
1$ = 0   16.01.2019

Нові ринки для установок VBW Engineering

Уже не тільки країни Західної Європи, але також Африки і Дального Сходу увійшли до групи користувачів установок виробництва VBWEngineering. Наші установки визнали покупці з Франції, Норвегії, Нідерландів, Данії та Німеччини. Визнання і рекомендації споживачів установок дозволило відкрити для наших установок новий ринок в Монголії, Азербайджані, Об'єднаних Арабських Еміратах або Алжирі Дуже добре прийняли там ранні проекти, але також найсучасніші технологічні рішення, як наприклад представлена ​​нещодавно система HeatPipePrecooling. Нові об'єкти, де успішно працюють установки VBWEngineering, підтверджують те, що вони є дуже економічними і ефективними в різних кліматичних умовах. Вже не тільки країни Західної Європи, а й Африки і Дального Сходу увійшли до групи користувачів установок виробництва VBWEngineering. 

Установки для кондиціонування повітря виробництва VBWEngineering асоціюються з найбільшими польськими та закордонними інвестиціями. Вони дбають про комфортабельному кліматі на різних об'єктах - на великих спортивно-розважальних аренах, сучасних операційних залах в лікарнях, лабораторіях або навіть працюють в найсучасніших досягненнях техніки на космодромі. Система автоматики дозволяє нам на постійний розвиток пропозиції інтелігентного контролювання будівлі, що робить можливим управління за допомогою інтернету як основними, так і дуже складними функціями об'єкта, що безпосередньо впливає на економічність і комфорт користувачів.

Для конструкторів VBWEngineering це цікавий виклик зробити продукт приготовлений для таких різних споживачів, які часто представляють зовсім різні очікування від системи кондиціонування об'єкта. Сподіваємося, що розширення ринку установок VBWEngineering буде далі таким же динамічним і вже найближчим часом будемо інформувати про нові країни, де наше установки будуть піклується про хороше і якісному кліматі.

Додано: 12.04.2016